Stade Rennes chce wypożyczyć Jorisa Gnagnona

sports news

Stade Rennes chce wzmocnić środek obrony przed zamknięciem letniego okienka transferowego. Klub z Roazhon Park negocjuje z Sevilla FC wypożyczenie Jorisa Gnagnona – donosi „L’Equipe”.


Młodzieżowy reprezentant Francji trafił do klubu ze stolicy Andaluzji przed rokiem właśnie z Rennes. Nie potrafił jednak wywalczyć sobie miejsca w podstawowym składzie.

22-latek może teraz wrócić do Ligue 1. Rennes negocjuje z Sevillą warunki jego wypożyczenia. Strony są bliskie porozumienia, ale w umowie nie będzie zawarta opcja przeprowadzenia transferu definitywnego.

Joris Gnagnon w minionym sezonie rozegrał 16 meczów w barwach Sevilli we wszystkich rozgrywkach. Jego kontrakt z klubem ze stolicy Andaluzji obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB