Stanisław Czerczesow: Nasi kibice byli lepsi niż obydwie drużyny na boisku

– Nie podobała mi się organizacja naszej gry. Powinniśmy zagrać inaczej, więc mnie się to widowisko nie podobało. Nasi kibice byli lepsi niż obydwie drużyny na boisku – przyznał po meczu z Lechią Gdańsk (1:1) szkoleniowiec Legii Warszawa, Stanisław Czerczesow.

Gola dla stołecznej drużyny strzelił w 21. minucie Ondrej Duda. Do wyrównania tuż po zmianie stron doprowadził Grzegorz Kuświk. Ponadto warto zaznaczyć, iż gospodarze od 56. minuty spotkania musieli grać w dziesiątkę, bowiem czerwoną kartkę obejrzał Ariel Borysiuk.

– Nie podobała mi się organizacja naszej gry. Powinniśmy zagrać inaczej, więc mnie się to widowisko nie podobało. Chcę powiedzieć jedno do naszych kibiców – byli lepsi niż obydwie drużyny na boisku – stwierdził Stanisław Czerczesow, cytowany przez “legia.com”.

– Analizujemy zawsze grę naszych przeciwników i Lechia grała to, czego oczekiwaliśmy. Uprzedzałem zawodników, że w ostatnich siedmiu meczach Lechii pięć razy ich rywale kończyli w dziesiątkę. Do tego też byliśmy przygotowani – kontynuował.

– Zdjąłem Nikolicia, bo Prijović ma większe skłonności i zdolności, by pracować na boisku. Był też z nami przez całą przerwę reprezentacyjną. Poza tym, jest bardzo pożyteczny w polu karnym przy stałych fragmentach gry – zaznaczył.

– Dopiero w niedzielę będziemy wiedzieć, co jest z Hamalainenem. Po powrocie ze zgrupowania kadry znowu przytrafił mu się uraz, a pojechał zdrowy – dodał rosyjski trener Legii Warszawa.