Stępniowski rozstał się z Cracovią

sports news

Krystian Stępniowski opuszcza Cracovię – poinformowali pięciokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Umowa 26-letniego zawodnika wygasa z końcem czerwca i nie zostanie już przedłużona.

Stępniowski przyszedł do „Pasów” w sezonie 2014/15 z Puszczy Niepołomice. Od tego czasu, oprócz półrocznego wypożyczenia do Pogoni Siedlce, pozostawał zawodnikiem zespołu z Małopolski.

Cracovia zakończyła sezon 2018/19 na czwartym miejscu w tabeli. Podopieczni Michała Probierza zagrają dzięki temu w eliminacjach Ligi Europy.

(za cracovia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.