Steve McLaren: Fabricio Coloccini chce zakończyć karierę w Newcastle

Nowy szkoleniowiec Newcastle United, Steve McLaren ujawnił, iż Fabricio Coloccini chce swoją profesjonalną karierę piłkarską zakończyć w ekipie z St James’€™ Park.

Ostatnio wiele w brytyjskiej prasie pisano o zainteresowaniu usługami 33-letniego stopera ze strony londyńskiego Crystal Palace, które w zbliżającym się sezonie ligowy chce walczyć o coś więcej niż tylko o zachowanie ligowego bytu.

Wszelkie spekulacje uciął jednak 54-letni menadżer Srok, który jednoznacznie stwierdził, iż Fabricio Coloccini nie chce zmieniać barw klubowych – On ma jeszcze tylko przez rok ważny kontrakt, ale zawsze podkreśla, iż to Newcastle United jest jego wyborem numer jeden – stwierdził Anglik, cytowany przez “Daily Mail”.

– Wiem, że ostatnio było wiele spekulacji na temat jego przyszłości, ale on wprost mi powiedział, że nie chce odchodzić do innego klubu – kontynuował były opiekun Derby County.

– Fabricio Coloccini wkracza w ostatnią fazę swojej kariery i chce ją zakończyć w Newcastle. Ja osobiście cieszę się, iż usłyszałem te słowa z jego ust, ponieważ widzę go w swojej wizji drużyny – dodał.

W sezonie 2014/2015 ponad 30-krotny reprezentant Argentyny rozegrał we wszystkich możliwych rozgrywkach 36 meczów, w których strzelił jednego gola. Na listę strzelców wpisał się w starciu z West Bromwich Albion w ramach jedenastej kolejki Barclays Premier League.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…