Steve Bruce domaga się wzmocnień w styczniowym okienku transferowym

sports news

Newcastle United czeka trudna walka o utrzymanie w Premier League w tym sezonie. Steve Bruce, menedżer 'Srok”, domaga się wzmocnień drużyny w styczniowym okienku transferowym – informuje „The Shields Gazette”.

Mike Aslhey, właściciel klubu, nie jest skłonny do wydawania pieniędzy na uznanych zawodników. Wolał zwykle sprowadzać młodych i utalentowanych, których następnie mógł sprzedać z zyskiem.

Na zmianę jego podejścia liczy mocno Steve Bruce. Według doniesień, menedżer będzie rozmawiał na temat sprowadzenia zimą piłkarzy, którzy są ograni na poziomie Premier League.

– Nie ma nic złego w tym, że zawodnik ma już swoją markę w lidze. Jeśli jest ktoś taki, kto może przyjść do nas i wykonać swoją pracę, to trzeba na ten temat porozmawiać. Oczywiście nie wydamy 40 milionów funtów na 29-letniego lub na 30-letniego piłkarza. Tylko kto by wydał taką kwotę? To nie miałoby sensu – powiedział Bruce.

Drużyna z St James’ Park zajmuje 17. miejsce w tabeli, mając punkt przewagi nad strefą spadkową. W najbliższej kolejce zmierzy się w sobotę na wyjeździe z West Hamem United.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.