Stokowiec: Pokazaliśmy dużo jakości

sports news

Trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec nie krył radości po zwycięstwie w Warszawie z Legią 2:1 w drugim sobotnim meczu dziesiątej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.

Dzięki piątej wygranej w sezonie piłkarze z Trójmiasta awansowali na pozycję lidera tabeli.

– Myślę, że zagraliśmy bardzo dobry mecz. Chcieliśmy być zorganizowani i wypełniać nasze założenia, które przygotowaliśmy na Legię. Zrealizowaliśmy nasz plan, dołożyliśmy do tego agresję. Cieszę się, ponieważ myślę, że zapracowaliśmy na to zwycięstwo. Pokazaliśmy dużo jakości – wyznał Stokowiec dla oficjalnego serwisu Legii.

– Minus to kontuzja Michała Nalepy, który złamał nos. Nie chcę oceniać decyzji sędziego, ponieważ nie widziałem jej dokładnie. Ocenia to pięciu czy sześciu sędziów. Szymon Marciniak to bardzo dobry arbiter. Nie podejmę się oceny tej sytuacji. Za szybko, aby mówić o tym, kiedy wróci do gry. Nie będę wypowiadał się za lekarzy. Jestem spokojny o jego charakter – podkreślił opiekun Lechii.

– Nie miało dla nas żadnego znaczenia to, że mogliśmy zostać liderem. W tamtym sezonie byliśmy liderem przez 23 kolejki. Na pozycję w tabeli będziemy spoglądać w okolicach kwietnia, może maja. Mogę wrócić do meczu w Pucharze Polski. Tam przegrywaliśmy 0:2 i reagowaliśmy spokojnie. Podobnie było dzisiaj. Moi zawodnicy emanowali spokojem przez cały mecz. Byli spokojni, ale realizowali założenia – podsumował Stokowiec.

(za legia.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Dania – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dania-francja-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Czechy – Portugalia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-czechy-portugalia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…