Stolarczyk: Lechia kiedyś musi przegrać u siebie

sports news

Wisła Kraków w najbliższym meczu ligowym zagra na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Trener „Białej Gwiazdy” Maciej Stolarczyk zwrócił uwagę, że jego podopiecznych czeka trudne spotkanie, ale ma plan jak zaskoczyć lidera.

– Jedziemy do lidera, zespołu dobrze prezentującego się u siebie, radzącego sobie dobrze na boisku. Jest on dobrze skonstruowany i prowadzony przez trenera Stokowca, więc będzie to bardzo wymagający rywal – powiedział Maciej Stolarczyk, cytowany przez oficjalną stronę Wisły Kraków.

– Nie przygrywał u siebie, ale w końcu musi być ten pierwszy raz. Mamy plan na to spotkanie i zgodnie z nim się przygotowujemy – dodał szkoleniowiec „Białej Gwiazdy”.

Krakowianie w Trójmieście zagrają m.in. bez Jakuba Bartosz, Rafała Boguskiego, Pawła Brożka, Aleksandra Buksy, Vukana Savicevicia i Sławomira Peszki.

– Kadra jest wąska, więc każdy musi być gotowy, by w pewnym momencie wziąć odpowiedzialność na siebie i wyjść w pierwszej jedenastce – ocenił Maciej Stolarczyka.

(za:wisla.krakow.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.