Liga Europy: Awans Napoli, grali Zieliński i Milik

SSC Napoli wygrało u siebie z FC Zurych 2:0 w rewanżowym meczu 1/16 finału Ligi Europy i awansowało do następnej fazy. W barwach włoskiego zespołu zagrali Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik.

W pierwszym spotkaniu Napoli zwyciężyło 3:1, a w rewanżu potwierdziło swoją wyższość nad szwajcarskim rywalem. Pierwszego gola dla gospodarzy strzelił Simone Verdi, który wykończył akcję strzałem z pierwszej piłki. Wynik meczu ustalił Adam Ounas, wykorzystując sytuację sam na sam.

W barwach Napoli wystąpili dwaj Polacy. Piotr Zieliński zagrał od początku i zszedł z boiska w 66. minucie. Arkadiusz Milik natomiast wszedł na murawę w 77. minucie.