Stolarczyk: Mogliśmy tych bramek uniknąć

sports news

Trener Wisły Kraków Maciej Stolarczyk nie krył rozczarowania po przegranej w Gdyni z Arką 1:3 (1:1) w pierwszym meczu 36. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.

Dzięki dziesiątej wygranej w sezonie zespół z Trójmiasta umocnił się na dwunastym miejscu w tabeli, zapewniając sobie już utrzymanie.

„Biała Gwiazda” doznała natomiast piętnastej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostała na dziewiątej lokacie w klasyfikacji.

– Gratuluję Arce zwycięstwa. Rywale przeważali, stworzyli sobie więcej sytuacji i strzelili nam trzy bramki. Mogliśmy tych bramek uniknąć – podkreślił Stolarczyk dla oficjalnego serwisu klubu z Trójmiasta.

– Niewiele można powiedzieć o takim meczu w naszym wykonaniu. Takie mecze się zdarzają. Mamy zespół w budowie. To musi trochę czasu potrwać, żebyśmy funkcjonowali w odpowiedni sposób. Przed nami jeszcze dużo pracy – stwierdził opiekun „Białej Gwiazdy”.

– Daniel Morys, jak na pierwszy występ w podstawowym składzie w Ekstraklasie, funkcjonował na tyle na ile mógł, pomimo złego wyniku. Na pewno ma on ciekawe perspektywy – podsumował Stolarczyk.

(za arka.gdynia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.