Letniowski: Mam nadzieję, że wkrótce wrócę do treningów

sports news

Juliusz Letniowski nie zdążył jeszcze zadebiutować z barwach Lecha Poznań z powodu kontuzji. W rozmowie z oficjalną stroną klubu przyznał, że jest coraz bliżej powrotu do zdrowia.

– Rehabilitacja przebiega pomyślnie, były lekkie komplikacje, kilka dni treningowych musiałem odpuścić, ale teraz wszystko jest już na dobrej drodze i mam nadzieję, że od przyszłego tygodniu wrócę do treningów z drużyną i będę mógł pomóc – zapowiedział pomocnik Lecha Poznań.

Do zespołu ze stolicy Wielkopolski trafił przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Poważny uraz łękotki opóźnił jednak szanse na debiut.

– Przez ten okres nauczyłem się sporo i to zaprocentuje w przyszłym sezonie. Mam nadzieję, że jeszcze mimo wszystko uda mi się wystąpić w tym sezonie i pokazać się szerszej publiczności – zapowiedział 20-latek.

(za:lechpoznan.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.