Świącik: Zawodnicy są gotowi do jazdy i walki

sports news

Prezes Eltrox Włókniarza Częstochowa Michał Świącik zapewnia, że klub jest gotowy i czeka tylko na oficjalną zgodę dotyczącą startu tegorocznych rozgrywek PGE Ekstraligi.

– Kilka dni temu na naszym stadionie powinien odbyć się inauguracyjny mecz z drużyną Mr GARDEN GKM Grudziądz. Znaleźliśmy się jednak w sytuacji, w której cały świat, nie tylko sport, musi mierzyć się z epidemią koronawirusa – wyznał Świącik w rozmowie z oficjalnym serwisem czterokrotnych mistrzów Polski.

– Pracownicy klubu większość obowiązków wykonują ze swoich domów. Z zawodnikami oraz sponsorami jesteśmy w kontakcie telefonicznym. Nie musimy się spotykać, a dzięki internetowi i telefonom możemy ze sobą rozmawia – ujawnił sternik popularnych „Lwów”.

– Jesteśmy w stałym kontakcie z władzami PGE Ekstraligi. Monitorujemy sytuację w naszym kraju, w europie i na świecie. Przyglądamy się temu, jakie decyzje podejmują poszczególne rządy, rozmawiamy na ten temat z naszymi zawodnikami – uspokaja prezes Eltrox Włókniarza.

– Zawodnicy są gotowi do jazdy. Dobrze przepracowali okres zimowy. Bardzo ubolewam nad tym, że ten sezon nie wystartował zgodnie z planem. Jako klub, korzystając z doświadczeń, jakie zebraliśmy przez te wszystkie sezony, byliśmy pod każdym względem doskonale przygotowani i gotowi na walkę o najwyższe cele. Jak tylko pojawi się jednak zielone światło do startu, będziemy gotowi – dodał Świącik.

(za wlokniarz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.