Świderski nowym trenerem PGG ROW Rybnik

sports news

Piotr Świderski poprowadzi PGG ROW Rybnik w sezonie 2020 – poinformowali dwunastokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Były żużlowiec zastąpi na stanowisku szkoleniowca „Rekinów” Piotra Żyto, który przeniósł się do klubu z Zielonej Góry.

– Piotr ujął nas swoim profesjonalnym podejściem do sportu, a także sumiennością i pracowitością. To wciąż młody szkoleniowiec, który powinien wnieść dużo jakości i świeżości do naszej drużyny – wyjaśnił Krzysztof Mrozek, prezes PGG ROW Rybnik.

Świderski będzie odpowiedzialny w Rybniku zarówno za prowadzenie pierwszej drużyny w rozgrywkach PGE Ekstraligi jak i za szkolenie najmłodszych adeptów sportu żużlowego.

Nowy opiekun beniaminka w 2008 roku reprezentował barwy RKM-u Rybnik. Był to dla niego doskonały sezon pod względem sportowym, ale na pewno nie będzie go miło wspominał ze względu na brak wypłacalności rybnickiego klubu w tym czasie.

– To był inny klub i rządzili nim inni ludzie. Poza tym to było tak dawno, że pamiętam już tylko dobre momenty z moich startów. Prezes Mrozek mi zaufał i dał mi szansę pracy w dobrym i stabilnym klubie. Mogę się odwdzięczyć zaangażowaniem i to zrobię. Wiem, że w Rybniku jest niesamowity boom na żużel i miło będzie być jego częścią – zapewnia Świderski.

(za row.rybnik.com.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.