Sylwester Lusiusz na dłużej w Cracovii

sports news

Sylwester Lusiusz oficjalnie przedłużył kontrakt z Cracovią – poinformował klub z LOTTO Ekstraklasy za pośrednictwem strony internetowej.

Nowa umowa 19-latka z ekipą „Pasów” będzie obowiązywała do 2022 roku.

Pomocnik jest zawodnikiem krakowskiego klubu od sezonu 2015/2016. W trwających rozgrywkach nie wystąpił w żadnym spotkaniu.

– Bardzo mnie to cieszy. Sylwester, to niezwykle utalentowany i perspektywiczny zawodnik. Widać, że bardzo się rozwija przy Januszu Golu oraz Damianie Dąbrowskim – powiedział trener Michał Probierz.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.