Szef La Liga wykluczył przeniesienie El Clasico na 18 grudnia

sports news

W Hiszpanii trwają spekulacje nad przełożeniem spotkania FC Barcelony z Realem Madryt. El Clasico nie zostanie rozegrane 18 grudnia. Tak zapowiedział Javier Tebas, szef La Liga.

Mecz FC Barcelony z Realem Madryt jest zaplanowany na 26 października. W Katalonii trwają jednak protesty polityczne, dlatego rozegranie El Clasico na Camp Nou w pierwotnym terminie jest zagrożone.

– Mówi się o 18 grudnia jako nowej dacie. Wówczas zaplanowane są spotkania Pucharu Hiszpanii. Jeśli przeniesiemy mecz Barcelony z Realem na ten dzień, wpłynie to negatywnie na rozgrywki – powiedział Javier Tebas, cytowany przez dziennik „Mundo Deportivo”.

– Puchar Hiszpanii obecnie nie jest najbardziej popularny, a jeżeli w tym samym terminie odbędzie się też El Clasico, będzie jeszcze mniej. Musimy poszukać innej daty – dodał szef La Liga.

Ostateczna decyzja ws. przełożenia meczu FC Barcelona – Real Madryt jeszcze nie zapadła.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.