Szukiełowicz: Popełniliśmy dwa wielbłądy, nie błędy

Szkoleniowiec Śląska Wrocław, Romuald Szukiełowicz nie ukrywał rozczarowania porażką 1:2 w Białymstoku z Jagiellonią na otwarcie zmagań 23. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy.

“Wojskowi” przerwali w ten sposób passę trzech kolejnych ligowych zwycięstw i spadli na jedenastą pozycję w tabeli. Ekipa ze stolicy Podlasia natomiast przesunęła się na siódme miejsce w klasyfikacji.

– Spotkały się dwie drużyny, potrzebują punktów jak tlenu. Padły bramki. Przegraliśmy mecz nie do przegrania. Tak bym to skomentował – podkreślił Szukiełowicz cytowany przez oficjalną stronę Jagiellonii.

– Nie jestem w stanie zrozumieć, jak można w taki sposób stracić dwie bramki, mając w obu sytuacjach przewagę liczebną zawodników i popełniając takie błędy, jakie było widać. To nie były błędy, tylko wielbłądy – złościł się opiekun dwukrotnych mistrzów Polski.

– Nie chcę nikogo za ten mecz indywidualnie oceniać. Zrobimy szczegółową analizę. Jedno jest pewne. Strzał po którym padła druga bramka był uderzony przynajmniej pół metra obok słupka. Komentarz jest zbędny – podsumował Szukiełowicz.

(za jagiellonia.pl)

Reklama


Typy na rzuty rożne: Benfica – PSG https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-benfica-psg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: RB Lipsk – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rb-lipsk-celtic/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Atletico Madryt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-atletico-madryt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…