Szumski: Jesteśmy świadomi tego, co się dzieje

sports news

– Wszyscy jesteśmy świadomi tego, co się dzieje. Każdy z nas śledzi informacje na bieżąco. Wprowadziliśmy nasze wewnętrzne zasady zachowania w różnych przypadkach, ale nie różnią się one od tych, które zalecają odpowiednie instytucje. Dostosowujemy się do sytuacji, by nie narobić sobie żadnych problemów – powiedział przed meczem wyjazdowym meczem ze Śląskiem Wrocław bramkarz Rakowa Częstochowa Jakub Szumski.

– Mimo wszystko, robimy swoje i skupiamy się na piątkowym meczu. Gramy dla kibiców i jesteśmy bardziej zmobilizowani, kiedy są na trybunach, zwłaszcza na tak ładnych stadionach, jak we Wrocławiu. To są jednak decyzje poza nami i nie mamy się tym co zajmować. Możemy spojrzeć na to z drugiej strony: będziemy mogli łatwiej komunikować się na boisku i podpowiadać sobie nawzajem – dodał 28-latek.

Dzięki dobrej grze piłkarze Rakowa znajdują się blisko ósmego miejsca w tabeli i do Jagiellonii tracą zaledwie jeden punkt.

– Myślę, że możemy przyznać, że celem na rundę zasadniczą jest znalezienie się w czołowej ósemce. Złapaliśmy komfort i odskoczyliśmy od strefy spadkowej, co było w tym sezonie priorytetem, bo trzeba ciągle pamiętać, że jesteśmy beniaminkiem. Gramy i punktujemy na tyle dobrze, że bylibyśmy bardzo zawiedzeni, gdyby to się nie udało – zakończył Szumski.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.