T-Mobile Ekstraklasa: Cracovia zremisowała z Jagiellonią

Cracovia zremisowała przed własną publicznością z Jagiellonią Białystok 1:1 (0:0) w ostatnim sobotnim spotkaniu 18. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy.

„Pasy” przerwały w ten sposób złą serię trzech kolejnych porażek, ale w tabeli nadal są na odległym trzynastym miejscu. Ekipa z Podlasia zajmuje czwartą pozycję.

Tak padły bramki:

0:1 Piątkowski 60′
Gajos świetnie wypatrzył na połowie gospodarzy Piątkowskiego, ten ładnie zwiódł obrońcę i technicznym strzałem przy słupku nie dał szans Pilarzowi.

1:1 Rakels 72′
Dudzic wypatrzył świetnie wbiegającego w pole karne Budzińskiego, ten zagrał na lewą stronę do Rakelsa i Łotysz z kilku metrów skierował piłkę do pustej bramki.

Zawodnik meczu: Maciej Gajos był najbardziej wyróżniającym się piłkarzem gości. Po jego znakomitym zagraniu padł gol dla Jagiellonii, a po kolejnych podopieczni Michała Probierza powinni rozstrzygnąć konfrontację na swoją korzyść.