Tammy Abraham celem transferowym RB Lipsk

sports news

Tammy Abraham będzie jednym z głównych celów transferowych RB Lipsk w nadchodzącym okienku – poinformował dziennik „The Sun”.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

21-latek obecny sezon spędza na wypożyczeniu z Chelsea FC do Aston Villi. Jeśli ekipa „The Villans” awansuje do Premier League, będzie chciała pozyskać tego zawodnika na stałe.

O pozyskanie napastnika w nadchodzącym okienku będzie chciał jednak powalczyć zespół RB Lipsk. Drużyna z Bundesligi chce zaoferować za tego gracza 25 milionów funtów.

W trwających rozgrywkach Abraham wystąpił w 39 meczach Championship, strzelił 26 goli i zanotował 3 asysty.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB