Tennessee Titans – Indianapolis Colts – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Tennessee Titans – Indianapolis Colts. Typy bukmacherskie do Singla, na czwartek 12. dzień listopada, wybraliśmy z NFL. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Dziś to już kompletnie nie ma nic do grania, a nie zamierzamy typować baraży do Euro. Dlatego udajemy się do USA, a konkretnie do stanu Tennessee.

Typujemy, że miejscowi Titans nie wygrają z Indianapolis Colts więcej niż dwoma punktami. Tak naprawdę sądzimy, że to goście wygrają ten pojedynek, ale zabezpieczymy się niewielkim handicapem.

Uważamy, że Colts są lepszą drużyną, a ich ostatnia porażka z Baltimore, była dość pechowa. W tamtym meczu, podopieczni Franka Reicha wyglądali naprawdę dobrze i sadzimy, że dziś sprawią niespodziankę.

Titans grają w tym sezonie znacznie słabiej i poza przekonującą wygraną z Buffalo, męczą się w każdym meczu, nawet ze słabymi Chicago Bears.

Dlatego liczymy, że ekipa z Indianapolis wygra starcie w Nashville i stawiamy +2.5 pkt handicap, na Colts.

Tennessee Titans – Indianapolis Colts, typ:  2 (+2.5 pkt), kurs: 1.83.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Heerenveen – Den Haag https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-heerenveen-den-haag/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Verona https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-verona/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Borussia Moenchengladbach – Schalke https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-borussia-moenchengladbach-schalke/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…