Thomas Mueller: Lewandowski jest w niesamowitej formie

Zawodnik Bayernu Monachium, Thomas Mueller pochwalił Roberta Lewandowskiego, który w ostatnim czasie prezentuje znakomitą formę strzelecką.

27-letni napastnik zdobył dziesięć goli w trzech poprzednich spotkaniach. Niemiec uważa, że w tym momencie wystarczy podać Polakowi piłkę i czekać, aż zdobędzie gola.

– Wydaje się, że Robert przejął moją dobrą dyspozycję. Jeśli nadal będzie się tak prezentował, przyniesie to naszej drużynie ogromne korzyści – powiedział 26-latek cytowany przez „FourFourTwo”.

– Podczas meczu musimy się tylko upewnić, że znajduje się on na odpowiedniej pozycji i podać do niego piłkę. To oczywiste, że jest teraz w niesamowitej formie – dodał.

– Ważne jest, aby cały zespół trzymał się razem i grał jako kolektyw. W niedzielę czeka nas starcie z Borussią Dortmund i jestem przekonany, że będzie to doskonałe spotkanie – zakończył.

Bayern Monachium nie przegrał w Bundeslidze żadnego meczu i z kompletem punktów prowadzi w tabeli. Druga Borussia traci do bawarskiej drużyny cztery „oczka”.