Tiago Silva z obywatelstwem francuskim

sports news

Tiago Silva za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że otrzymał francuskie obywatelstwo. Brazylijczyk jest graczem Paris Saint-Germain.

Brazylijczyk trafił do paryskiego klubu w 2012 roku i gra w nim do dzisiaj. Ma ważny kontrakt do końca czerwca 2020 roku.

– Dziś ja, moja żona i nasze dzieci, Isago i Iago, zostaliśmy obywatelami Francji. To dla nas bardzo szczęśliwy dzień, ponieważ mieszkamy w Paryżu przez sześć i pół roku. Czujemy się tutaj jak w domu – napisał na Thiago Silva na Twitterze.

Dzięki temu, że 34-latek ma francuskie obywatelstwo, PSG będzie mogło zgłosić dodatkowo zawodnika spoza Unii Europejskiej w rozgrywkach Ligue 1.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.