Tottenham Hotspur gotów wynagrodzić Heung-Min Sona lepszym kontraktem

sports news

Heung-Min Son prezentuje w tym sezonie wyśmienitą formę. Dlatego Tottenham Hotspur jest zdecydowany wynagrodzić zawodnika nowym kontraktem na lepszych warunkach – donosi „Daily Mail”.

Obecna umowa Koreańczyka obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. Parafował ją latem minionego roku, ale wszystko wskazuje na to, że wkrótce złoży podpis pod kolejną.

Ofensywny pomocnik obecnie zarabia około 110 tysięcy funtów tygodniowo. Od października jest jednak kluczowym zawodnikiem „Kogutów”. W ostatnich miesiącach strzelił dla drużyny z północnego Londynu 16 goli w 23 meczach we wszystkich rozgrywkach. Dlatego klub jest gotowy zaoferować mu podwyżkę.

„Daily Mail” informuje, że Son może liczyć na zarobki zbliżone do tych, które ma w drużynie Dele Alli. Po podpisaniu nowego kontraktu dostałby podwyżkę o około 40 tysięcy funtów, co oznacz, że zarabiałby tygodniowo w okolicach 150 tysięcy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.