Tottenham też zainteresowany bramkarzem Burnley

sports news

Tottenham Hotspur zamierza po tym sezonie sprowadzić nowego bramkarza. Do „Kogutów” może trafić Nick Pope z Burnley FC, którym interesuje się również Chelsea FC.

„Koguty” szukają golkipera, który zastąpi Hugo Llorisa na wiele lat. Tottenham musi jednak liczyć się z konkurencją Chelsea FC, która również mocno interesuje się angielskim golkiperem.

27-lek w obecnym sezonie wystąpił w 25 meczach Premier League. Puścił w nich 38 goli i dziewięć razy zanotował czyste konto.

Jego kontrakt na Turf Moor obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.