Trzy mecze i 377 zł dla Ciebie. Bez ryzyka!

Young attractive woman with a soccer ball showing red card

Dziś wielki dla nas dzień na Euro i mecz z Niemcami. Jednak jeśli nie wierzysz w moc Polaków, możesz dziś wygrać 377 zł, w sam raz na weekend.

Co należy zrobić?

Krok 1. Klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się w Betclic. Oferta jest ważna tylko z tego czerwonego linku z napisem TUTAJ. Żadne inne nie wchodzą w grę. Tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Klikasz i rejestrujesz się.

Krok 2. Wpłacasz depozyt na grę np 100 zł kartą lub przelewem.

Krok 3. Stawiasz te 100 zł na poniżej przedstawione mecze i czekasz.

Jeśli kupon z poniższymi meczami wejdzie (a wejść powinien) to ze 100 zł będziesz miał 377 zł. Jeśli coś pójdzie nie tak, otrzymujesz 100 zł z powrotem. Jedna ważna informacja, bo nikt z Was nie czyta regulaminów. Depozytu trzeba dokonać przelewem lub kartą. Jeśli zrobisz depozyt inną metodą płatności, promocja nie jest dla Ciebie. Druga ważna informacja. Gdybyś chciał postawić Singla, to musi być to zakład 3-drogowy. My jednak gramy kupon i liczymy na 377 złotych!

Później musisz tylko postawić na:

  1. Anglia – Walia – stawiamy na Anglię
  2. Ukraina – Irlandia Północna – stawiamy na Ukrainę
  3. Niemcy – Polska – stawiamy na Niemców.

Trzy mecze, trzy wygrane pewniaków i masz 377 zł. Bez ryzyka. Jeśli jakimś cudem Polska zremisuje lub wygra, to Betclic zwróci Ci kasę, czyli nie ponosisz żadnego ryzyka. 

Zrzut ekranu 2016-06-16 o 09.49.06