Typ Adamczyka na Barcelona – Ajax: Stawiam na rożne!

Dziś typuję rzuty rożne w meczu Barcelony z Ajaksem. Uważam, że linia jaką wystawili bukmacherze na Ajax jest jak najbardziej do grania, a kurs można zaliczyć do gry na singla.

Faworytem meczu są oczywiście gospodarze, którzy od sześciu meczu na własnym stadionie nie stracili bramki. Ostatni mecz w Lidze Mistrzów Barcelona przegrała z PSG 3:2, a wcześniej wygrała 1:0 z APOELEM. W tabeli LM Barca plasuje się tuż za PSG na 2. miejscu.

Więcej rzutów rożnych nabije według mnie Barcelona, przez dużą liczbę podań i wysoki procent posiadania piłki, powodując wiele sytuacji podbramkowych, co wiąże się z rzutami rożnymi. Natomiast bardziej nas ciekawi ile gospodarze pozwolą nabić drużynie przeciwnej rzutów rożnych. Interesuje nas linia trzech rożnych.

Dotychczas w LM przeciwnicy Barcelony pokrywali tę linie: APOEL (4 rzuty rożne) i PSG ( 3 rzuty rożne). W ostatnim meczu ligowym Eibar pokryło linie 3 rogów i czemu miałby Ajax nie powtórzyć tego wyczynu? Trzeba jeszcze zwrócić uwagę, że bramki stracone przez Barcelone z PSG to dwie ze stałych fragmentów gry. Jeżeli Amsterdam chciałby pokusić się o gola, to tylko w kontratakach i w stałych fragmentach gry m.in. w rogach, które są mi potrzebne.

Ajax w Lidze Mistrzów w tej rundzie zaliczył dwa remisy po 1:1 z PSG u siebie i z APOELEM na wyjeździe. Ostatni mecz Ajaksu w Nikozji mógł się całkiem inaczej potoczyć gdyby drużyna z Holandii wykorzystała dogodne sytuacje, jakie sobie stwarzała. Goście w tym meczu mieli sporą przewagę, a bramkę stracili z niesłusznego rzutu karnego. Z wielkim nie dosytem wrócili do Holandii, bo jeżeli liczą na awans z grupy to 3 pkt. na Cyprze był obowiązkowe. Natomiast w meczu z PSG po szybko straconej bramce, to grę prowadził Ajax i ostatecznie zdołał zremisować. Gra mogła się podobać jak na tle PSG, czyli mistrza Francji.

Liczymy, że w tym bardzo ciekawym dzisiejszym meczu pojawi się polski akcent czyli Arkadiusz Milik, który niestety nie ma pewnego miejsca w składzie i w każdym meczu musi walczyć o swoją renomę.

Jak wspominałem atutem w dzisiejszym meczu mogą być dla drużyny gości stałe fragmenty gry. Wiadomo, że obrona Barcelony nie należy do najlepszych i jak tracą bramki to przeważnie z dośrodkowań. Linia trzech rożnych jak na mistrza Holandii jest bardzo atrakcyjna.

FC Barcelona- Ajax Amsterdam- Ajax over 2,5 RR @ 1.83- Bet365

Typy Adamczyka oraz jego skuteczność możecie obserwować TUTAJ.

Jeśli i Ty chcesz mieć swój projekt bukmacherski u nas skontaktuj się z nami.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Piątek 24.01.
https://youtu.be/PZ2hcQxd0ws
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E24. https://open.spotify.com/episode/2L89yNRfu4RXzblJlpCOdf?si=10zZut2DT4Cq8fe13h6Wrw #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E24. Zapraszamy do wysłuchania. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e4a7538e-1ac6-4c19-9b1c-c24ad4266fce

Load More…