Typ dnia: Belgia z kompletem punktów

Powerade / Associated Press

Dziś czekają nas już ostatnie spotkania pierwszej fazy Mundialu. W Grupie H Korea Południowa podejmować będzie Belgię. Azjaci sprawują się na mundialu dość przeciętnie, jednak nadal mogą awansować do kolejnej rundy jeśli pokonają Belgię 3 bramkami. Oczywiście jest to mało prawdopodobne, jednak przynajmniej mają o co walczyć. Belgia jest już pewna awansu, jednak nadal możliwa jest utrata pierwszego miejsca jeśli przegrają, a Algieria pobije Rosję. Także mecz ten ma znaczenie dla obu drużyn.

Korea Południowa po wielkich problemach awansowała na Mistrzostwa Świata, co pokazuje jak wielkie problemy ma ta drużyna. Niestety nie mają już obecnie tej samej jakości w piłkarzach jaką mieli w przeszłości, co wyraźnie pokazują wyniki. Z ostatnich 7 gier wygrać potrafili jedynie raz, odnosząc pięć przegranych i jeden remis. W Brazylii udało im się bardzo szczęśliwie zremisować z Rosją 1:1 i przegrali z Algierią 4:2, gdzie zagrali tragicznie w pierwszej połowie. Jedynym pozytywem jest brak problemów kadrowych w składnie.

Korea Południowa: Jung Sung-Ryong – Lee Young, Hong Jeong-Ho, Kim Young-Gwon, Yun Suk-Young – Han Kook-Young, Ki Sung-Yueng; Lee Chung-Yong, Koo Ja-Cheol, Son Heung-Min – Park Chu-Young.

Belgia na tych mistrzostwach zgromadziła do tej pory komplet zwycięstw. Należy jednak zaznaczyć, że nie zachwycali swoją grą. Obie wygrane przyszły w ostatnich minutach spotkań. Pomimo tego wygrali dwa trudne mecze i cały turniej układa się dla nich jak najbardziej pozytywnie. Można się zastanawiać czy sam talent piłkarzy wystarczy bu niedoświadczeni na wielkich turniejach piłkarze osiągnęli coś wielkiego na Mundialu. Być może nie, jednak potknięcie nie przyjdzie w tym spotkaniu.

Belgia: Courtois – Borre, Kompany, Lombaerts, Vertonghen – Dembélé, Defour – Mirallas, Chadli, Hazard – Origi

Belgia zajmuje obecnie pierwsze miejsce i wie, że realnym jest zagrożenie by je utracić gdy nie zdobędą chociaż punktu w tym meczu. Na pewno nie będą ryzykować, by grać na remis. Korea chociaż ma wielkie przestoje w swojej grze i ogromne problemy w obronie, to pokazała, że potrafi zaskoczyć i strzelić bramkę. Jestem przekonany, że Belgia wygra i jestem skłonny nawet zaryzykować, że zrobią to z co najmniej handicap -1. Przewidywany wynik meczu: 0:3.

Korea Południowa vs Belgia

Typ: 2 (AH -1)

Kurs: 2,15

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Excelsior – Den Haag https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-excelsior-den-haag/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Hammarby – Norrkoping – Typ, kurs i analiza https://tylkopilka.pl/hammarby-norrkoping-typ-kurs-i-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Sassuolo – AC Milan https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-sassuolo-ac-milan/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…