Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na czwartek 12. dzień marca wybraliśmy w całości z Ligi Europy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.25. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Stawiamy, zakład bez remisu na Wolverhampton, którzy w 1/8 finału LE zmierzą się na wyjeździe z Olympiakosem Pireus. Uważamy, że Wilki są lepszą drużyną i będą w stanie wygrać w Grecji.  Mecz zostanie rozegrany przy pustym stadionie, a to może negatywnie wpłynąć na gospodarzy. Skoro w poprzedniej rundzie Arsenal wygrał w Grecji, to znacznie lepszy zespół jakim jest Wolverhampton również powinien sobie tu poradzić.

 

Na drugiej pozycji stawiamy na przynajmniej dwie bramki w spotkaniu LASK Linz z Manchesterem United. Czerwone Diabły są ostatnio w świetnej formie i z pewnością nie odpuszczą tego spotkania. Gospodarze wiele bramek strzelają i sporo tracą, dlatego liczymy, że przynajmniej dwa gole w tym spotkaniu padną.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz! 😉 Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.25.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…