Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na czwartek 13. dzień lutego wybraliśmy z Pucharu Włoch oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.28. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

W pierwszym meczu Dubla stawiamy, że New Orleans Pelicans wygrają domowe spotkanie z Oklahoma City Thunder. Gospodarze są na serii trzech wygranych meczów z rzędu, natomiast goście w dwóch ostatnich pojedynkach schodzili z parkietu pokonani.

Pelicans ostatnio grają świetnie, opierając grę o świetnego rookie Ziona Williamsona, który w poprzednim meczu przeciwko Blazers zdobył 31 punktów. Naszym zdaniem gracze z Nowego Orleanu dziś wygrają i w dobrych humorach udadzą się na przerwę związaną z All-Star Game.

 

Na drugiej pozycji stawiamy na przynajmniej dwie bramki w pojedynku Milanu z Juventusem Turyn. Dobrze wiecie, że nie lubimy grać pucharów, ale dziś nie mamy innego wyjścia.

Liczymy, że w przeciwieństwie do wczorajszego meczu Interu z Napoli tu padną przynajmniej dwie bramki. Być może sam Juventus pokryje tę linię i jeśli tak się stanie wcale się nie zdziwimy, bo ofensywnie Stara Dama wygląda bardzo dobrze przynajmniej na papierze.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.28.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…