Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na czwartek 20. dzień lutego wybraliśmy z Ligi Europy oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.30. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Na pierwszej pozycji Dubla stawiamy, że w meczu Łudogorca Razgrad z Interem Mediolan padną przynajmniej dwie bramki. Włosi są faworytem tego spotkania i teoretycznie nie powinni mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa. Są znacznie lepszym zespołem i grają w znacznie lepszej lidze.

My jednak liczymy w tym pojedynku na pokrycie linii 1.5 gola, co mogą zrobić sami gracze z Mediolanu. Ewentualny gol strzelony przez gospodarzy będzie dla naszego typu miłym bonusem.

 

Na drugiej pozycji stawiamy, że Miami Heat pokonają na wyjeździe Atlantę Hawks przynajmniej pięcioma punkami. Obie drużyny mają różne cele na pozostałą cześć sezonu. Gospodarze będą “walczyli” z Cavaliers i Knicks o najgorszą pozycję na Wschodzie, a Miami o jak najwyższe rozstawienie przed Playoffs.

Przerwa na Mecz Gwiazd z pewnością posłużyła Heat na zaleczenie urazów niektórych zawodników (Jimmy Butler) i dziś powinni wysoko wygrać w Atlancie.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz! 😉 Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.30.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!