Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

FC Koeln – Frankfurt i Indianapolis Colts – Cincinnati Bengals. To dwa typy bukmacherskie do Dubla na niedzielę, 18. dzień października.

Wybraliśmy mecze z niemieckiej Bundesligi orz z NFL. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.27. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

FC Koeln – Frankfurt, typ: 2  powyżej 1.5 gola

Typujemy, że ekipa z Frankfurtu zdobędzie w Kolonii przynajmniej dwie bramki. Gospodarze rozpoczęli sezon od trzech porażek i dziś nie zanosi się na jakąkolwiek zdobycz punktową. Eintracht jest solidną drużyną i naszym zdaniem to goście zdobędą dziś trzy punkty. My skupiamy się jednak na bramkach i uważamy, że zespół z Frankfurtu przynajmniej dwa razy pokona bramkarza FC Koeln.

Indianapolis Colts – Cincinnati Bengals, typ: 1

Ten mecz ma wyraźnego faworyta i można śmiało grać na Colts. Bengals z rookie QB Joe Burrow nie mają żadnych szans przeciwko defensywie Indianapolis. Śmiało można grać jedynkę i dołączać to spotkanie do swoich kuponów.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”