Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Los Angeles Rams – San Francisco 49ers i Heracles – Alkmaar. To dwa typy bukmacherskie do Dubla na niedzielę, 29. dzień listopada.

Wybraliśmy mecze z NFL oraz holenderskiej Eredivisie. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.23. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Los Angeles Rams – San Francisco 49ers, typ: 1

Małe derby Kalifornii mają jednego faworyta. I nie jest nim drużyna z San Francisco, która jest porządnie osłabiona kontuzjami. Niners nie mają naszym zdaniem żadnych szans w tym pojedynku. Rams wykorzystają osłabionego rywala i odniosą pewne zwycięstwo. Nie widzimy innego scenariusza w tym starciu.

Heracles – Alkmaar, typ: 2

Alkmaar po słabszym okresie gry i przeciętnych wynikach, wygrał ostatnio trzy mecze z rzędu i pnie się w górę tabeli. Goście są naszym zdaniem zdecydowanie lepszą drużyną i trzy punkty pojadą dziś do Alkmaar.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”