Buffalo Bills – Los Angeles Chargers – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Buffalo Bills – Los Angeles Chargers. Typy bukmacherskie do Singla, na niedzielę 29. dzień listopada, wybraliśmy z NFL. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Buffalo Bills pokonają u siebie Los Angeles Chargers przynajmniej czterema punktami.

Drużyna z Kalifornii przegrała cztery mecze z rzędu i dziś powinna przegrać kolejny. Podróż przez całe Stany na Wschód, inna strefa czasowa i mecz o godz. 13:00 (10:00 czasu PT). Do tego dodajmy spore kłopoty ze zdrowiem, zwłaszcza graczy w formacji defensywnej.

Gospodarze natomiast przystąpią do tego pojedynku po 2-tygodniowej przerwie. Mieli czas zaleczyć urazy i przygotować się do starcia z Chargers.

Naszym zdaniem Josh Allen – młody QB drużyny z Buffalo – poprowadzi dziś swój zespół do zwycięstwa. Kwestia handicapu pozostaje oczywiście najtrudniejsza. Fortuna daje -4.5 pkt, a to może okazać się za dużo. Dlatego dziś zagramy w PZBUK, który daje większe możliwości i zagramy na Bills -3.5 pkt.

Jeden punkt w typowaniu NFL, jest czasami zbawienny.

Buffalo Bills – Los Angeles Chargers, typ:  1 (-3.5 pkt), kurs: 1.74.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”