Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na niedzielę 2. dzień lutego wybraliśmy z włoskiej Serie A oraz ze szkockiej Premiership. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.25. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla stawiamy na poniżej 3.5 gola w spotkaniu Juventusu Turyn z Fiorentiną. Stara Dama ostatnio przegrała z Napoli i dziś z pewnością będzie chciała wrócić na zwycięską ścieżkę. Nie będzie o to łatwo, bo Fiorentina to bardzo niewygodny przeciwnik. W trzech ostatnich meczach między tymi drużynami padały mniej niż cztery bramki i dziś liczymy na podobny scenariusz.

Na drugiej pozycji w Dublu stawiamy, że Celtic Glasgow wygra wyjazdowe spotkanie z Hamiltonem przynajmniej dwoma bramkami. Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli, a goście są liderem. W minionym tygodniu trener Hamiltonu Brian Rice został zawieszony na obstawianie w zakładach bukmacherskich, zatem atmosfera w klubie nie należy do najlepszych. Liczymy, że lider pokaże się dziś z dobrej strony i pokona outsidera różnicą przynajmniej dwóch bramek.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.25.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…