Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę

Typy na dziś - Dubel dnia

Nijmegen – Cambuur i Kansas City Chiefs – Cleveland Browns.  To dwa typy bukmacherskie do Dubla na niedzielę, 17. dzień stycznia.

Wybraliśmy mecze z holenderskiej Eerste Divisie oraz z NFL. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi 2.31. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Nijmegen – Cambuur, typ: 2

Cambuur nas ostatnio zawiódł, ale wybaczamy mu. Ekipa z Leeuwarden to nadal świetny zespół i główny kandydat do awansu do ekstraklasy. Uważamy, że goście dziś wrócą na zwycięską ścieżkę i dlatego stawiamy na ich zwycięstwo. Nie ma w tej lidze, lepszej drużyny w meczach wyjazdowych niż Cambuur.

Kansas City Chiefs – Cleveland Browns, typ: 1

Tu sprawa jest prosta i nie spodziewamy się żadnej sensacji. Chiefs są o wiele lepszym zespołem i to oni bronią tytułu najlepszej drużyny ligi. Browns, którzy odnieśli wielki sukces awansując do Divisional, zakończą swoją przygodę z Playoffs w starciu na Arrowhead Stadium w Kansas City.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama

Typy na rzuty rożne: Milan – Udinese https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-milan-udinese-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Heerenveen – Ajax https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-heerenveen-ajax-3/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Sheffield United – Aston Villa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-sheffield-united-aston-villa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…