Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na piątek 6. dzień marca wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.10. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Na pierwszej stawiamy na powyżej 2.5 gola w spotkaniu Volendam z rezerwami Ajaksu Amsterdam. W domowym meczach Volendam strzelano w tym sezonie średnio aż 3.6 gola na meczu i w dziesięciu z czternastu spotkań pokrywano linię 2.5 gola.

Natomiast w wyjazdowych starciach rezerw Ajaksu padało aż 4.1 gola na mecz i również w dziesięciu z nich pokrywano linię 2.5 gola. Liczymy, że przy tak bardzo overowych drużynach, zobaczymy w całym spotkaniu przynajmniej trzy trafienia.

 

Na drugiej pozycji stawiamy dodatni handicap +11.5 pkt na Memphis Grizzlies, którzy zagrają na wyjeździe z Dallas Mavericks. Na czwartkowym treningu zespołu z Teksasu zabrakło ich lidera Luki Doncica. Słoweniec przeziębił się i jego występ w dzisiejszym starciu stoi pod znakiem zapytania.

Jeśli Doncic nie zagra, to nie zdziwimy się, jeśli Grizzlies wygrają to spotkanie. Jeśli jednak zagra, to nie sądzimy, aby gospodarze pokryli linię -11.5 pkt. Liczymy, że gracze z Memphis sprawią, że ten pojedynek będzie bardziej wyrównany.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz! 😉 Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.10.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Milan – Udinese https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-milan-udinese-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Heerenveen – Ajax https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-heerenveen-ajax-3/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Sheffield United – Aston Villa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-sheffield-united-aston-villa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…