Singiel na dziś: Excelsior – Maastricht

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na piątek 6. dzień marca wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że w meczu Excelsioru  z Maastricht padną przynamniej cztery bramki.

Jak radzi sobie Excelsior?

Excelsior zajmuje siódme miejsce w tabeli, które daje prawo gry w barażach o ekstraklasę. Gospodarze są najbardziej overową drużyną w całej lidze. W ich spotkaniach strzelano średnio aż 4.2 gola na mecz. Co ciekawe gdy Excelsior gra u siebie ta wartość rośnie aż do 5.2 bramki na jedno spotkanie. W ich czternastu domowych pojedynkach, aż jedenaście razy pokrywana była linia 3.5 gola.

Jak radzą sobie Maastricht?

Maastricht plasuje się na piętnastej pozycji w zestawieniu. W ich wyjazdowych meczach strzelano w tym sezonie średnio 3.4 gola na mecz i w pięćdziesięciu procentach spotkań pokrywano linię 3.5 gola.

Na co postawić i dlaczego?

 Uważamy, że warto w tym spotkaniu postawić na powyżej 3.5 gola. Excelsior jest tak overowy, że ta linia powinna zostać pokryta.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz! 😉 Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Excelsior – Maastricht, typ: powyżej 3.5 gola, kurs:  1.86.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Typy na rzuty rożne: Nijmegen – Feyenoord https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-nijmegen-feyenoord/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Fiorentina https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-fiorentina-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Toulouse – Montpellier https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-toulouse-montpellier/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…