Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na piątek 3. dzień stycznia wybraliśmy z NCAA FB oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.43. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla wybieramy się na derby Florydy, w których Orlando Magic podejmą Miami Heat. Typujemy, że goście wygrają to spotkanie, czy to w regulaminowym czasie gry, czy to po dogrywce.

Ostrzegamy, że jest to dość ryzykowny typ, bowiem Miami gra drugi mecz serii back to back, a w tym sezonie kompletnie nie radzą sobie, grając bez odpoczynku. Przegrali cztery z sześciu takich meczów ze średnią różnicą aż -10.5 pkt.

Ale… Po pierwsze: Orlando będzie dziś bardzo osłabione, gdyż nie zagrają Jonathan Isaac, Aaron Gordon oraz Michael Carter-Williams. Po drugie Heat świetnie radzą sobie w meczach z rywalami z tej samej dywizji (bilans 7-1 ze średnią różnicą 7.7 pkt). Po trzecie Heat są lepszym zespołem i wierzymy, że zmobilizują się na derbowy pojedynek i nawet bez dnia odpoczynku pokonają Magic.

Na drugiej pozycji w Dublu znów udamy się do uniwersyteckich rozgrywek futbolu amerykańskiego i postawimy, że Ohio Bobcats pokonają Nevadę Wolf Pack w ramach Famous Idaho Potato Bowl.

Gracze z Ohio mają świetną ofensywę w tym sezonie, bo zdobywali średnio aż 34.7 pkt na mecz. I to właśnie gra w ataku będzie kluczem do dzisiejszego spotkania przeciwko Nevadzie, która ma poważne kłopoty w obronie. Wolf Pack w sezonie regularnym tracili średnio aż 32.1 pkt na mecz. Dodajmy, że Bobcats mają również świetną obronę, która pozwalała rywalom na średnio 21.3 pkt na mecz. Nie sądzimy, aby gracze z Nevady mogli dziś dotrzymać kroku rywalowi z Ohio.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.43.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 23.02.
https://youtu.be/ieXoHaA69U0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙🆕 Podcast #kasujemy S01.E54 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/2K9Y6zl9xCRRQtM9Dw5U2u?si=5fE4_cR6SpKTZmVAk19KMg

Podcast #kasujemy S01.E54 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e5d798e3-ce23-48df-b314-dabf497474ef

Load More…