Typy na dziś: Los Angeles Lakers – New Orleans Pelicans

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na piątek 3. dzień stycznia wybraliśmy ponownie z NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że New Orleans Pelicans nie przegrają na wyjeździe z Los Angeles Lakers więcej niż dwunastoma punktami. Inaczej mówiąc stawiamy dodatni handicap 11.5 pkt na drużynę gości.

Jak radzą sobie Los Angeles Lakers?

Mimo iż wczoraj Lakers nas strasznie zdenerwowali, a zwłaszcza samozwańczy król NBA LeBron James, to musimy oddać cesarzowi co cesarskie. Gdyby Playoffs rozpoczynały się dziś, Lakers byliby rozstawieni na Zachodzie z numerem jeden i do finałów Konferencji mieliby przewagę własnego parkietu. Jedno trzeba im oddać – wygrywają mecz za meczem, a o to przecież chodzi, a nie o pokrywanie handicapów.

Jak radzi sobie New Orleans Pelicans?

Zespół z Nowego Orleanu zajmuje przedostatnie miejsce w Konferencji Zachodniej, ale ostatnio złapali wiatr w żagle i wygrali cztery mecze z rzędu i to nie z byle kim. Wygrali w Portland oraz w Denver, a u siebie pokonali Rockets i Pacers, czyli naprawdę mocne drużyny. Pelicans rzucają średnio 112.3 pkt, a rywalom pozwalają średnio na 116.4 pkt.

Na co postawić i dlaczego?

Stawiamy dodatni handicap +11.5 pkt na Pelicans, bo poza aspektem czysto sportowym dochodzi tu jeszcze sprawa wymiany, w ramach której do LAL powędrował Anthony Davis, a w przeciwnym kierunku wbrew własnej woli polecieli Lonzo Ball, Brandon Ingram oraz Josh Hart. Ci trzej będą chcieli pokazać, że pozbyto się ich z klubu zbyt lekką ręką.  

Może Pelicans nie wygrają tego pojedynku, ale wierzymy, że ich dobra forma, to nie przypadek i powalczą dziś w Staples Center.

Za naszym typem przemawia również statystyka. Gdy Pelicans grali w tym sezonie na wyjazdach jako underdog, przegrali aż jedenaście z piętnastu meczów, ze średnią różnicą -8.1 pkt. Z drugiej strony Lakers grając u siebie jako faworyt wygrali aż dwanaście z szesnastu meczów, ze średnią różnicą 8.5 pkt. Dlatego uważamy, że typ na Pelicans +11.5 pkt, to ciekawa propozycja na piątkowego Singla. #kasujemy

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Los Angeles Lakers – New Orleans Pelicans: 2 (+11.5), kurs: 1.73.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 23.02.
https://youtu.be/ieXoHaA69U0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙🆕 Podcast #kasujemy S01.E54 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/2K9Y6zl9xCRRQtM9Dw5U2u?si=5fE4_cR6SpKTZmVAk19KMg

Podcast #kasujemy S01.E54 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e5d798e3-ce23-48df-b314-dabf497474ef

Load More…