Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na piątek 21. dzień lutego wybraliśmy z NBA oraz holenderskiej Eerste Divisie. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.54. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Na pierwszej pozycji stawiamy, że Toronto Raptors pokonają u siebie Phoenix Suns przynajmniej czterema punktami. Ekipa z Kanady wygrała u siebie siedem meczów z rzędu, natomiast zespół z Arizony przegrał na wyjazdach cztery ostatnie pojedynki.

Raptors grając przed własną widownią jako faworyt wygrali osiemdziesiąt procent spotkań, ze średnią różnicą 10.4 pkt. Dlatego uważamy, że zespół z Toronto wygra dzisiejsze starcie i pokryje handicap -3.5 pkt.

 

Na drugiej pozycji stawiamy, że rezerwy Ajaksu pokonają na wyjeździe Helmond, a w całym meczu padną przynajmniej trzy bramki. Helmond jest najgorszą drużyną 2. ligi holenderskiej i zasłużenie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Ekipa z Amsterdamu zajmuje czwarte miejsce w zestawieniu i w ich wyjazdowych meczach strzelano średnio 4.3 gola na jedno spotkanie. Do tego w prawie 79 procentach wyjazdowych starć pokrywano linię 2.5 gola.

Rezerwy Ajaksu wygrały cztery ostatnie mecze na tym stadionie i w każdym z nich strzelano przynajmniej cztery bramki. Dlatego dziś liczymy na wygraną gości i przynajmniej trzy trafienia w całym pojedynku.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz! 😉 Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.54.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

 

Podcast #kasujemy

Reklama