Singiel na dziś: Excelsior – Den Bosch

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na piątek 21. dzień lutego wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że w meczu Excelsioru z Den Bosch padną przynajmniej cztery bramki, czyli zostanie pokryta linia 3.5 gola.

Jak radzi sobie Excelsior?

Excelsior zajmuje ósme miejsce w tabeli, czyli ostatnie, które daje prawy gry w Playoffs o awans do ekstraklasy. W ich meczach strzelano w tym sezonie średnio aż cztery gole na mecz, a gdy grali u siebie wówczas ta wartość wynosiła 4.8 gola na mecz. Z trzynastu spotkań, które Excelsior rozegrał przed własną widownią, w aż dziesięciu pokrywano linię 3.5 bramki.

Jak radzi sobie Den Bosch?

Den Bosch plasuje się dwie pozycje niżej od Excelsioru i traci do dzisiejszego rywala tylko trzy punkty. W tym sezonie w ich meczach padało średnio 3.3 gola na mecz i w pięćdziesięciu trzech procentach spotkań pokrywano linię 3.5 gola.

Na co postawić i dlaczego?

W czterech ostatnich pojedynkach Excelsioru w roli gospodarza pokrywano linię 3.5 gola. Liczmy dziś na kontynuację tej serii i przynajmniej cztery trafienia na stadionie w Rotterdamie.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz! 😉 Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Excelsior – Den Bosch, typ: powyżej 3.5 gola, kurs:  1.73.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sporting – Santa Clara – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sporting-santa-clara-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama