Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na poniedziałek 30. dzień marca wybraliśmy z Esportu. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.13. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

FaZe – Virtus.pro, typ: FaZe wygra 1. mapę

Virtusi od dłuższego czasu nie potrafią nawiązać do czasów świetności. Gracze tej ekipy przegrywają mecz za meczem i nie wróżymy im zbyt wielkich szans w konfrontacji z drużyną FaZe.

FaZe przegrało co prawda dwa ostatnie spotkania z mousesports i G2, jednak w obu tych konfrontacjach gracze tej ekipy pokazali zalążki dobrej gry, co czyni tę ekipę faworytem w konfrontacji z nisko notowanymi Virtusami.

Evil Geniuses – Swole Patrol, typ: poniżej 2.5 mapy

Swole Patrol poza ostatnią wygraną nad Liquidem notował passę aż czternastu porażek z rzędu. Evil Geniuses wydają się być o wiele bardziej stabilniejszą ekipą, która jeszcze pod koniec ubiegłego roku potrafiła pokonać wysoko notowane Navi.

W tym roku EG nie idzie tak dobrze, jak w poprzednim, jednak mimo, tego to właśnie w tej ekipie należy upatrywać faworyta poniedziałkowej rywalizacji. Naszym zdaniem więcej niż dwóch map w tym spotkaniu nie zobaczymy.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś