Singiel na dziś: G2 Esports – OG

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na wtorek 31. dzień marca wybraliśmy z Esportu i zaglądamy do ESL Pro League. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Obie ekipy wygrały swoje dwa pierwsze spotkania w kwalifikacjach do ESL Pro League, dzięki czemu są w ścisłej ligowej czołówce.

Nieco lepsze wrażenie zrobili na nas podczas początkowej fazy turnieju zawodnicy G2, którzy wydają się być w świetnej formie.

H2H również jest na korzyść wyżej tej drużyny, co skłoniło nas w ogólnym rozrachunku do postawienia dokładnego wyniku 2:0 w tym spotkaniu na korzyść G2.

G2 Esports – OG, typ: DW 2:0, kurs: 2.31.

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…