Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek

Typy na dziś - Dubel dnia

Chindia Targoviste – FCSB i New York Giants – Tampa Bay Buccaneers. To dwa typy bukmacherskie do Dubla na poniedziałek , 2. dzień listopada.

Wybraliśmy mecze z rumuńskiej ekstraklasy oraz z NFL. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.42. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Chindia Targoviste – FCSB, typ: 2

Zespół z Bukaresztu jest decydowanym faworytem tego spotkania i nie spodziewamy się niespodzianki. Stawiamy na gości, którzy wygrali ostatnio trzy mecze z rzędu i naszym zdaniem zwyciężą kolejny raz.

New York Giants – Tampa Bay Buccaneers, typ:  2 (-12.5 pkt)

Tampa powinna dość pewnie wygrać to starcie, bowiem Giants są jednym z najgorszych zespołów w całej NFL. Ekipa z Florydy prowadzona przez Toma Brady’ego wygra to spotkanie i to wysoko. Dlatego nie boimy się postawić wielkiego handicapu -12.5 pkt na Bucks.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama

Typy na rzuty rożne: Napoli – Bologna https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-napoli-bologna/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Milan https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-milan/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Salzburg – St. Polten https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-salzburg-st-polten/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…