Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na poniedziałek 24. dzień lutego wybraliśmy z angielskiej Premier League oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.18. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Na pierwszej pozycji stawiamy, że Liverpool wygra u siebie z West Hamem różnicą przynajmniej dwóch goli. The Reds wygrali na swoim stadionie każde z trzynastu meczów ligowych. Natomiast Młoty przegrały na wyjazdach cztery ostatnie spotkania. Ten pojedynek ma jednego faworyta i uważamy, że Liverpool wygra i pokryje skromny handicap 0:1.

 

Na drugiej pozycji stawiamy, że Utah Jazz wygrają u siebie z Phoenix Suns przynajmniej czterema punktami. Zespół z Salt Lake City przegrał ostatnio dwa mecze z rzędu i dziś otrzyma odpowiednią drużynę do przełamania złego trendu. Phoenix są dziś underdogiem, a grając w tej roli przegrali prawie siedemdziesiąt procent spotkań. Liczymy, że gospodarze wrócą na zwycięskie tory i pokryją handicap -3.5 pkt.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz! 😉 Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.18.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…