Singiel na dziś: Gil Vicente – Benfica

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na poniedziałek 24. dzień lutego wybraliśmy z portugalskiej ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Benfica Lizbona wygra wyjazdowe spotkanie z Gil Vicente i w całym meczu padną przynajmniej dwie bramki.

Jak radzi sobie Gil Vicente?

Benfica jest wiceliderem tabeli w Portugalii i traci do liderującego FC Porto tylko dwa punkty. Ostatnio przegrali dwa mecze z rzędu, ale za rywali mieli drużyny z czołówki (Braga i Porto). Orły – bo taki przydomek nosi Benfica – są najlepszą drużyną w całej lidze pod względem punktów zdobytych na wyjazdach. Na dziesięć meczów na obcych boiskach zespół z Lizbony wygrał aż dziewięć z nich.

Jak radzi sobie Benfica?

Gil Vicente zajmuje jedenaste miejsce w tabeli i w tym sezonie na własnym stadionie przegrali w lidze tylko jedno spotkanie. Nie grali jednak jeszcze z żądną drużyną z czołówki. Dzisiejsze starcie z Benfiką będzie prawdziwym testem możliwości zespołu z Barcelos.

Na co postawić i dlaczego?

Od 1999 roku w każdym spotkaniu między tymi drużynami na tym stadionie padały przynajmniej dwie bramki.  Dlatego stawiamy, że dzisiejszy pojedynek wygra Benfica i w meczu padną przynajmniej gole.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz! 😉 Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Gil Vicente – Benfica, typ: 2 i powyżej 1.5 gola, kurs:  1.82.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…