Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na sobotę 9. dzień maja wybraliśmy z darta. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 1.87. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Askew – Webster, typ: 1

Obaj zawodnicy mają zupełnie odmienne bilanse w turnieju. Askew wygrał pięć meczów i jeden przegrał, z kolei Webster tylko raz potrafił zwyciężyć, a pięć razy przegrywał. Obaj zawodnicy są zatem w zupełnie odmiennych formach i nie mamy wątpliwości, że Jason Askew odniesie przekonujące zwycięstwo w tej konfrontacji.

Mitchell – Monk, typ: 2

Obaj zawodnicy mierzyli się ze sobą w czwartek i przekonująco wygrał Arron Monk, który pokonał swojego przeciwnika aż 4:1. Stawiamy, że dzisiaj będzie podobnie, bowiem Scott Mitchell wyraźnie nie może wejść na odpowiednie obroty i przegrywa z kim popadnie. Nie spodziewamy się w tej rywalizacji niczego innego, jak szybkiego meczu i pewnej wygranej Monka.

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”