Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Zenit – UFA i Ried – Salzburg. To dwa typy bukmacherskie do Dubla na sobotę, 26 dzień września. Wybraliśmy mecze z rosyjskiej Premier Ligi oraz austriackiej Bundesligi. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.26. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Zenit – UFA, typ: 1 i powyżej 1.5 gola

Zenit jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku, ale my uważamy, że nie tylko wygra to spotkanie, ale w całym meczu padną przynajmniej dwie bramki. Gracze z St. Petersburga mają potencjał overowy i naszym zdaniem goli w dzisiejszym starciu nie zabraknie. Oczywiście goli dla gospodarzy.

Ried – Salzburg, typ: Salzburg powyżej 2.5 gola

Salzburg jest w świetnej formie od początku nowego sezonu. W lidze wygrał komplet spotkań, a do tego świetnie sobie radzi w eliminacjach do Ligi Mistrzów. My stawiamy, że obrońcy mistrzowskiego tytułu zdobędą dziś przynajmniej trzy bramki, co dla tak mocnej drużyny nie powinno stanowić większego problemu.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”