Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę

Typy na dziś - Dubel dnia

Heerenveen – FC Emmen i Lokomotiw Moskwa – Rotor Vołgograd. To dwa typy bukmacherskie do Dubla na sobotę, 24. dzień października.

Wybraliśmy mecze z holenderskiej Eredivisie oraz rosyjskiej Premier Ligi. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.62. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Heerenveen – FC Emmen, typ: 1

Ekipa z Heerenveen wygrała każdy z dwóch domowych meczów tego sezonu. Piłkarze z Emmen w dwóch wyjazdowych starciach zdobyli zaledwie jeden punkt. Naszym zdaniem gospodarze są zdecydowanym faworytem tego starcia i stawiamy, że to oni zgarną komplet punktów.

Lokomotiw Moskwa – Rotor Vołgograd, typ: 1

Gracze ze stolicy Rosji mają na koncie trzy z rzędu zwycięstwa na własnym stadionie. Nie sądzimy, aby Rotor był w stanie przerwać tę passę. W związku z tym stawiamy, na wygraną Lokomotiwu.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama

Typy na rzuty rożne: Parma – Inter https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-parma-inter/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Fenerbahce – Antalyaspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fenerbahce-antalyaspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Brondby – Randers – Typ, kurs i analiza https://tylkopilka.pl/brondby-randers-typ-kurs-i-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…