Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę

Typy na dziś - Dubel dnia

Hartberg – LASK i Puskas Academy – Budafoki. To dwa typy bukmacherskie do Dubla na sobotę, 21. dzień listopada.

Wybraliśmy mecze z austriackiej Tipico Bundesligi oraz węgierskiej OTP Bank Ligi. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.23. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Hartberg – LASK, typ: 2

Typujemy, że LASK Linz wygra wyjazdowe spotkanie w Hartbergu. Goście są faworytem tej potyczki i naszym zdaniem wywiążą się z tej roli wzorowo. Ekipa z Linzu wygrała na tym stadionie trzy mecze z rzędu i liczymy, na kontynuację tej wspaniałej serii.

Puskas Academy – Budafoki, typ:  BTS

Puskas…, tak tak, to już wiecie, bo wiele razy o tym piszemy… To drużyna, która często notuje BTSy. Co ciekawe ich rywal również często kończy swoje mecze, z pokrytym rynkiem “obie strzelą”. W związku z tym stawiamy, że w dzisiejszym pojedynku każdy z bramkarzy przynajmniej raz wyjmie piłkę ze swojej bramki.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama

Typy na rzuty rożne: Heerenveen – Den Haag https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-heerenveen-den-haag/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Verona https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-verona/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Borussia Moenchengladbach – Schalke https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-borussia-moenchengladbach-schalke/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…