Almere City – G.A. Eagles – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Almere City – G.A. Eagles. Typy bukmacherskie do Singla, na sobotę 21. dzień listopada, wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Almere City pokona na swoim stadionie Go Ahead Eagles.

Uważamy, że zespół z Almere ma lepszą drużynę. Co prawda ich ostatnia porażka z Cambuurem aż 7:2 może o tym nie świadczy. Jednak wierzcie nam, zespół z Leeuwarden to najlepsza ekipa tej ligi i tak wysoka porażka wcale nie skreśla Almere.

Jedyne nad czym się zastanawialiśmy, to że Eagles grają przyzwoicie na wyjazdach. Na sześć spotkań na obcych boiskach, ekipa z Deventer wygrała aż trzy i tylko raz schodziła z boiska pokonana.

Jednak Almere u siebie nie przegrało w lidze w tym sezonie żadnego spotkania. Na sześć meczów na swoim boisku wygrali aż pięć i tylko raz podzielili się punktami.

Jest to ryzykowny typ, ale uważamy, że po kursie 2.00 warto spróbować. Piłkarze z Almere grają u siebie naprawdę dobrze i naszym zdaniem zdobędą dziś trzy punkty.

Almere City – G.A. Eagles, typ:  1, kurs: 2.00.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Heerenveen – Den Haag https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-heerenveen-den-haag/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Verona https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-verona/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Borussia Moenchengladbach – Schalke https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-borussia-moenchengladbach-schalke/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…